Popis obilaznika

Popis obilaznika

Evidencija obilaznika koji su obišli Opatijsku planinarsku obilaznicu

(stanje: 5. ožujka 2019.)

 

 

 

 

 

 

 

  1. Boris Petrić, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  2. Milivoj Filipović, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  3. Ludmila Petrić, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  4. Boris Rumac, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  5. Boris Božić, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  6. Igor Eterović, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  7. Roland Schreiner, Planinarsko društvo „Ericsson Nikola Tesla“, Zagreb
  8. Bernard Margitić, Planinarsko društvo „Željezničar“, Zagreb
  9. Silvana Holubek, Planinarsko društvo „Pečovje“, Zagreb
  10. Dragica Skender, Planinarsko društvo „Zagreb – Matica“, Zagreb
  11. Zvonko Filipović, Planinarsko društvo „Željezničar“, Zagreb
  12. Zdenko Horvat, Planinarsko društvo „Ivanec“, Ivanec
  13. Zdenko Kristijan, Planinarsko društvo „Japetić“, Samobor
  14. Darko Dömötörfy, Planinarsko društvo „Japetić“, Samobor
  15. Biserka Kramarić, Planinarsko društvo „Zagreb – Matica“, Zagreb
  16. Branimir Gojak, Planinarsko društvo „Željezničar“, Zagreb
  17. Branko Kokolić, Planinarsko društvo „Runolist“, Oroslavje
  18. Snježana Bartolić, Planinarsko društvo „Željezničar“, Zagreb
  19. Ružica Šabić, Planinarsko društvo „Japetić“, Samobor
  20. Ljiljana Šabić, Planinarsko društvo „Željezničar“, Zagreb
  21. Jelena Eškinja, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  22. Igor Eškinja, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  23. Dean Jurčić, Planinarsko društvo „Knezgrad“, Lovran
  24. Kristina Jurčić, Planinarsko društvo „Knezgrad“, Lovran
  25. Mladen Smolčec, Planinarsko društvo „INA Bjelolasica“ i „Zagreb – Matica“, Zagreb
  26. Ljerka Smolčec, Planinarsko društvo „INA Bjelolasica“ i „Zagreb – Matica“, Zagreb
  27. Sergej Stipaničev, Planinarsko društvo „Kamenjak“, Rijeka
  28. Igor Bukvić, Planinarsko društvo „Strmac“, Nova Gradiška
  29. Vida Ofak, Planinarsko društvo „Kočevje“, Kočevje
  30. Jadranka Bistričić, Planinarsko društvo „Kamenjak“, Rijeka
  31. Zoran Bistričić, Planinarsko društvo „Kamenjak“, Rijeka
  32. Ante Debeljak, Planinarsko društvo „Vrapče“, Zagreb
  33. Ratomir Raukar, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  34. Mirjana Brumnjak, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  35. Đorđe Tovrloža, Planinarsko društvo „INA Bjelolasica“, Zagreb
  36. Đurđa Šuman, Planinarsko društvo „Obruč“, Jelenje
  37. Mirjana Golob, Planinarsko društvo „Obruč“, Jelenje
  38. Ivan Golob, Planinarsko društvo „Obruč“, Jelenje
  39. Ivan Šporčić, Planinarsko društvo „Duga“, Rijeka
  40. Miodrag Stevanović, Planinarsko društvo „Duga“, Rijeka
  41. Đurđica Majcan, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  42. Diana Matešić, Planinarsko društvo „Obzova“, Krk
  43. Marija Rikel, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  44. Biserka Sclaunich, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  45. Robert Štefanac, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  46. Ines Ujčić, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  47. Brankica Koprivnjak, Planinarski klub „Horizont“, Velika Gorica
  48. Nataša Gašparić, Planinarsko društvo „Panj“, Zagreb
  49. Tomislav Gašparić, Planinarsko društvo „Panj“, Zagreb
  50. Marija Rumac, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  51. Boris Gazić, Planinarsko društvo „Kamenjak“, Rijeka
  52. Silvana Milić, Planinarsko društvo „Duga“, Rijeka
  53. Jadranko Popović, Planinarsko društvo „Obruč“, Jelenje
  54. Mladen Potočnik, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  55. Kristina Krznar, Planinarsko društvo „Japetić“, Samobor
  56. Frane Marković, Planinarsko društvo „Japetić“, Samobor
  57. Romina Vidrih, Planinarsko društvo „Obruč“, Jelenje
  58. Savo Milanović, Planinarsko društvo „Obruč“, Jelenje
  59. Alisa Čalić, Planinarsko društvo „Kamenjak“, Rijeka
  60. Branko Dokl, Planinarsko društvo „Piramida“, Maribor – Ptuj
  61. Jadranka Furjan, Planinarsko društvo „Piramida“, Maribor – Ptuj
  62. Sandra Zelenika, Planinarsko društvo „Kamenjak“, Rijeka
  63. Michel Obrić, Planinarsko društvo „Kamenjak“, Rijeka
  64. Stanko Hrženjak, Planinarsko društvo „Kamenjak“, Rijeka
  65. Krunoslav Jambriško, Planinarsko društvo „Željezničar“, Zagreb
  66. Predrag Falaš, Planinarsko društvo „Lisina“, Matulji
  67. Danilo Harbić, Planinarsko društvo „Kamenjak“, Rijeka
  68. Goran Simunić, Planinarsko društvo „Kamenjak“, Rijeka
  69. Damir Simunić, Planinarsko društvo „Kamenjak“, Rijeka
  70. Ante Toni Debeljak, Planinarsko društvo „Vrapče“, Zagreb
  71. Nenad Igrc, Planinarsko društvo „Zagreb – Matica“, Zagreb
  72. Đorđe Tovrloža, Planinarsko društvo „INA Bjelolasica“, Zagreb [2. put]
  73. Milena Blažina, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  74. Ida Stamenković, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  75. Aleksander Oblak, Planinarsko društvo „Pošta in telekom“, Ljubljana
  76. Arnold Pavlič – Arči, Planinarsko društvo „Željezničar“, Celje
  77. Irena Beuk, Karlovac
  78. Milan Beuk, Karlovac
  79. Antonija Milovac, Planinarsko društvo „Vrapče“, Zagreb
  80. Božo Pomper, Planinarsko društvo „Željezničar“, Zagreb
  81. Franjo Brozović, Planinarsko društvo „Pljusak“, Rijeka
  82. Slavica Grgurić Pajnić, Planinarsko društvo „Petehovac“, Delnice
  83. Zoran Majnarić, Planinarsko društvo „Petehovac“, Delnice
  84. Anton Selan, Planinarsko društvo „Kočevje“, Kočevje
  85. Filip Gracin, Hrvatsko planinarsko društvo „Učka“, Rijeka
  86. Jadranka Čoklica, Hrvatsko planinarsko društvo „MIV“, Varaždin
  87. Pero Tišljar, Hrvatsko planinarsko društvo „MIV“, Varaždin
  88. Milivoj Turk, Hrvatsko planinarsko društvo „Dugi vrh“, Varaždin
  89. Damir Mežnarić, Hrvatsko planinarsko društvo „MIV“, Varažadin
  90. Vinko Tajnšek, Planinarsko društvo „Celje“, Celje
  91. Željko Horvatić, Hrvatsko planinarsko društvo „Dugi vrh“, Varaždin
  92. Branko Buhin, Hrvatsko planinarsko društvo „Dugi vrh“, Varaždin
  93. Biserka Jambrošić, Planinarsko društvo „Ravna gora“, Varaždin
  94. Sergio Gobić, Planinarsko društvo „Kamenjak“, Rijeka
  95. Nada Dabo, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  96. Jadranko Stilinović, Planinarsko društvo „Japetić“, Samobor
  97. Vladimir Rojnić, Planinarsko društvo „Glas Istre“, Pula
  98. Gorana Pecirep, Planinarsko društvo „Kamenjak“, Rijeka
  99. Saša Cagarić, Planinarsko društvo „Kamenjak“, Rijeka
  100. Žarko Fištrek, Planinarsko društvo „Kamenjak“, Rijeka
  101. Uroš Marčić, Planinarsko društvo „Kamenjak“, Rijeka
  102. Pia Peršič, Planinarsko društvo „Videm“, Krško
  103. Marko Brili, Planinarsko društvo „Videm“, Krško
  104. Silvana Blažina, Planinarsko društvo „Skitaci“, Labin
  105. Dean Krizmanić, Planinarsko društvo „Skitaci“, Labin
  106. Ljiljana Jagić, Planinarsko društvo „Kamenjak“, Rijeka
  107. Ljiljana Sirnik, Planinarsko društvo „Kamenjak“, Rijeka i „Lisina“, Matulji
  108. Violeta Šoškić, Planinarsko društvo „Železničar“, Beograd
  109. Robert Štefanac, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija [2. put]
  110. Vesna Štraus, Planinarsko društvo „Dubovac“, Karlovac
  111. Zoran Popovski, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  112. Davorka Milat, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  113. Marijan Božeglav, Planinarsko društvo „Podpeč“, Preserje
  114. Marko Goršič, Planinarsko društvo „Podpeč“, Preserje
  115. Jan Goršič, Planinarsko društvo „Podpeč“, Preserje
  116. Andraž Goršič, Planinarsko društvo „Podpeč“, Preserje
  117. Andrej Goršič, Planinarsko društvo „Podpeč“, Preserje
  118. Janja Susman, Planinarsko društvo „Podpeč“, Preserje
  119. Milojka Krek, Planinarsko društvo „Podpeč“, Preserje
  120. Breda Reich, Planinarsko društvo „Matica“, Ljubljana
  121. Vida Uršič, Planinarsko društvo „Podpeč“, Preserje
  122. Dragica Šivil, Planinarsko društvo „Podpeč“, Preserje
  123. Gordan Kinkela, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  124. Damir Bajs, Planinarsko društvo „Željezničar“, Zagreb
  125. Lucija Eterović, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  126. Ivana Eterović, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  127. Marijan Popić, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  128. Dominik Turk, Planinarsko društvo „Pinklec“, Sveta Nedelja
  129. Jasna Tušek-Lončarić, Planinarsko društvo „Bršljan-Jankovac“, Osijek
  130. Ivan Lončarić, Planinarsko društvo „Bršljan-Jankovac“, Osijek
  131. Sara Sinno, Planinarsko društvo „Pinklec“, Sveta Nedelja
  132. Damir Šantek, Planinarsko društvo „Zagreb – Matica“, Zagreb
  133. Snježana Štefanac, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  134. Marino Dubrović, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  135. Jasna Linčić Kostrenčić, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  136. Đani Pavalec, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  137. Dionis Jurić, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  138. Arianna Blažević, Planinarsko društvo „Pljusak“, Rijeka
  139. Boštjan Mandelj, Planinarsko društvo „Kranj“, Kranj
  140. Tatjana Eterović, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  141. Mirjana Dražul-Kraljić, Planinarsko društvo „Strilež“, Crikvenica
  142. Jožef Regoršek, Planinarsko društvo „ZZV Celje“, Celje
  143. Franjo Kunej, Planinarsko društvo „ZZV Celje“, Celje
  144. Milena Kunej, Planinarsko društvo „ZZV Celje“, Celje
  145. Marko Žganec, Zagreb
  146. Uroš Mikašinović, Planinarsko društvo „Tuhobić“, Rijeka
  147. Tomislav Majnarić, Planinarsko društvo „Petehovac“, Delnice
  148. Ivan Božić, Hrvatsko planinarsko društvo „Klikun“, Pleternica
  149. Krunoslav Božić, Hrvatsko planinarsko društvo „Klikun“, Pleternica
  150. Neda Turina, Planinarsko društvo „Zavižan“, Senj
  151. Jadranka Horvat, Planinarsko društvo „Kamenjak“, Rijeka
  152. Laila i Richard Clerc, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  153. Branko Dado Ulipi, Stanica planinarskih vodiča Zagreb
  154. Draženko Fabijanić, Planinarsko društvo „Željezničar“, Zagreb
  155. Nenad Radičević, Planinarsko društvo „PTT“, Beograd
  156. Goran Bošković, Planinarsko društvo „Železničar“, Beograd
  157. Lovro Kegalj, Planinarsko društvo „Duga“, Rijeka
  158. Mira Gržić, Planinarsko društvo „Opatija“, Opatija
  159. Ivica Javorščak, HPD "Zagreb - Matica", Zagreb
  160. Ivica Maljevac, HPD "Platak", Rijeka
  161. Mirjana Brumnjak, PD "Snežnik", Ilirska Bistrica
  162. Andrijana Iličić, HPD "Željezničar", Zagreb
  163. Nikolaja Mihevc, PD "Šentjur", Šentjur
  164. Branislav Mihevc, PD "Šentjur", Šentjur
  165. Marino Kezele, HPD "Petehovac", Delnice
  166. Mirta Grandić, PD "Kamenjak", Rijeka
  167. Mario Glavaz, PD "Kamenjak", Rijeka
  168. Žarko Roček,  PD "Psunj", Pakrac
  169. Darko Prusina, PD "Zanatlija", Osijek
  170. Tanja Krnić, PD "Karlovac ", Karlovac
  171. Miroslav Krnić, PD "Karlovac", Karlovac
  172. Silvana Krpan, PD "Obruč", Jelenje
  173. Nikola Kereković, PD "Obruč", Jelenje
  174. Aleksandra Rakovac, PD "Opatija", Opatija
  175. Milorad Vujičić, PD "Kamenjak", Rijeka
  176. Paulo Bukvić, PD "Opatija", Opatija
  177. Dražen Jakoubek, HPD "Sokolovac", Požega
  178. Silvija Čajka, HPD "Sokolovac", Požega
  179. Ratimir Čajka, HPD "Sokolovac", Požega
  180. Dejvi Molek, PD "Tuhobić", Rijeka
  181. Leon Sušanj, PD "Opatija", Opatija
  182. Diana Sušanj, PD "Opatija", Opatija
  183. Ljiljana Čargonja, PD "Opatija", Opatija
  184. Tanja Malovoz, HPD "Strilež", Crikvenica
  185. Vinko Vesely, HPD "Martinšćak", Karlovac
  186. Mladen Dijačić, HPD "Vinica", Duga Resa
  187. Nevenka Ilijanić, PD "Dubovac", Karlovac
  188. Lucijan Verbanac, PD "Opatija", Opatija
  189. Edi Kosović, "RAK" (riječki alpinistički klub), Rijeka
  190. Arsen Miletić, PD "Opatija", Opatija
  191. Matej Katalinić, PD "Opatija", Opatija
  192. Dora Sudan, PD "Opatija", Opatija
  193. Nives Matijević, PD "Lipa", Lipik i HPD "Zagreb-Matica"
  194. Silvia Sušanj, PD "Opatija", Opatija
  195. Aleksandar Sušanj, PD "Opatija", Opatija
  196. Ivor Altaras Penda, HPD "Zagreb - Matica", Zagreb
  197. Ivana Zuković, HPD "Bršljan - Jankovac", Osijek
  198. Jasminka Pavlov, HPD "Bršljan - Jankovac", Osijek
  199. Brankica Žarković, HPD "Bršljan - Jankovac", Osijek
  200. Maja Buljubašić, HPD "Bršljan - Jankovac", Osijek
  201. Tatjana Ivić Zdelar, HPD "Bršljan - Jankovac", Osijek
  202. Kristijan Copak, HPD "Bršljan - Jankovac", Osijek
  203. Sanja Belić, HPD "Bršljan - Jankovac", Osijek
  204. Katarina Katulić, HPD "Bešljan - Jankovac", Osijek
  205. Romana Radišić, HPD "Bršljan - Jankovac", Osijek
  206. Anto Jurić, HPD "Bršljan - Jankovac", Osijek
  207. Čedomir Diklić, HPD "Bršljan - Jankovac", Osijek
  208. Stevo Malinović, HPD "Bršljan - Jankovac", Osijek
  209. Marjan Bajec, PD "Idrija", Idrija
  210. Tomislav Vavro, HPD "Vinica", Duga Resa
  211. Romano Mužak, HPD "Vinica", Duga Resa
  212. Luka Skorić, PD "Opatija", Opatija
  213. Matej Perkov, HPD "Kapela", Zagreb
  214. Antun Mlinarevič, PD "Ptuj", Ptuj
  215. Nikola Guid, PD "Ruše", Ruše
  216. Viktorija Dabič, PD "Ptuj", Ptuj
  217. Silvina Babahmetović, PD "Opatija", Opatija
  218. Jadranko Jagodić, PD "Dubovac", Karlovac
  219. Damir Lukežić, PD "Obruč", Jelenje
  220. Srećko Host, PD "Pliš", Klana
  221. Iva Halasz, HPD "Strilež", Crikvenica
  222. Ferenc Halasz, HPD "Strilež", Crikvenica
  223. Goran Kliček - Horvat, PD "Kamenjak", Rijeka
  224. Davor Topljak, PD "Kamenjak", Rijeka
  225. Bruno Šibl, HPD "Zagreb - Matica", Zagreb
  226. Ivana Buršić, HPD "Zagreb - Matica", Zagreb
  227. Rozalija Barbis, PD "Duga", Rijeka
  228. Ivica Maljevac, PD "Duga", Rijeka

 

 


Vremenska prognoza

Više » Kontakt

Planinarsko društvo „Opatija“
Vladimira Nazora 2, p. p. 31
51410 Opatija

Uredovno vrijeme Društva:
srijedom 19:00–20:00,
Vila Antonio (suteren)

E-mail: pdopatija1950@gmail.com